Community/pl

From Feed The Beast Wiki
Jump to: navigation, search

Jeżeli chcesz się skontaktować lub stać się częścią społeczności FTB, najprościej jest stworzyć sobie konto na Forum FTB. Możesz również skorzystać z oficjalnego serwera Teamspeak i IRC, w celu skontaktowania się z innymi członkami społeczności lub w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Dział pomocy technicznej[edit | edit source]

Dział pomocy technicznej oraz najczęściej spotykane pytania można znaleźć na stronie: http://desk.feed-the-beast.com.

Teamspeak[edit | edit source]

Kontaktowanie się z członkami zespołu wiki w razie jakichkolwiek problemów z wiki są zawsze mile widziane. Proszę się jednak nie kontaktować z nimi z prośbami o wsparcie techniczne.

IP Serwera: teamspeak.feed-the-beast.com
Hasło: mcepoch1

IRC[edit | edit source]

Możesz połączyć się z serwerem IRC bez instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Wystarczy skorzystać z internetowego klienta pod tym adresem: https://forum.feed-the-beast.com/chat/.

Jeżeli chciałbyś skorzystać z innego klienta, lub link podany wyżej nie działa, możesz podłączyć się do serwera bezpośrednio. Poniżej są szczegółowe informacje:

IP Serwera: irc.esper.net
Nazwa Kanału: #FTB

Jest również dostępny kanał IRC poświęcony w całości wiki: #FTB-Wiki. Możesz go odwiedzić w momencie, kiedy masz problemy z edytowaniem, chcesz pomagać innym lub zwyczajnie chcesz porozmawiać na dowolny temat związany z wiki!

IP Serwera: irc.esper.net
Nazwa Kanału: #FTB-Wiki

Ważne: Serwer IRC nie jest hostowany przez FTB i podlega regulaminowi Esper.net. Nie jesteśmy odpowiedzialni za kogokolwiek łamiącego ten regulamin.